Projekt organizacji FHO&PHA First Hairdressing Office & Polish Hairdresser’s Association in UK powstał z myślą o wykwalifikowanych fryzjerach, którzy mieszkają i pracują w UK. Nasza organizacja obejmuje główny Patronat nad Salonami oraz placówkami edukacyjnymi (w tym Akademie Fryzjerstwa) w UK które posiadają potwierdzenie zarejestrowania określonej placówki usługowo-szkoleniowej we właściwych instytucjach brytyjskich, które dopuszczają określony podmiot do świadczenia profesjonalnych usług w UK w branży fryzjerskiej.

Współpracujemy z brytyjskimi instytucjami: BABTAC, HABIA, Hair-Council, BBA, NHF, FHA, AAC, NCN College,EducationDepartment GOV.UK, wspiera nas również marka L’OrealProfessionnel. Pomagamy podnosić kwalifikacje zawodowe oraz oferujemy dostęp do setek szkoleń na terenie UK. Współpracujemy z trenerami oraz z edukatorami, którzy posiadają właściwe uprawnienia w sektorze edukacji EU/UK. Prowadzimy szkolenia autorskie, które zapewniają wsparcie marketingowe, biznesowe. Współpracujemy z prawnikami oraz z firmami, które pomagają optymalizować koszty w sektorze usługowym i dla biznesu. Nasza organizacja FHO&PHA to zespół specjalistów w branży fryzjerskiej, którzy posiadają tytuł Trusted Company. Organizacja została powołana na mocy porozumienia i opracowania projektu przez firmy, które od wielu lat na terenie Wielkiej Brytanii świadczyły profesjonalne usługi w branży fryzjerskiej oraz specjalizowały się w zarządzaniu i marketingu, aktywnie wspierały wszelkie projekty związane z eventami i spotkaniami biznesowymi.

 

 

Współtwórcy zarządzający projektem, którzy finansują organizację: Sono-Bella Academy, Hair-Life Professional, ART Trends Hairdressing Academy,  portal e-Gratka.co.uk, Dystrybutor Amazon Keratin UK.

Nie jesteśmy organizacją, która ma na celu konkurowanie z innymi organizacjami networkingowymi czy stowarzyszeniami ponieważ nasz profil działalności ma na celu wspierać projekty edukacyjne wg norm brytyjskich, pomagać w tworzeniu marki określonego przedsiębiorstwa, wspierać w rozwoju zawodowym wszystkich specjalistów, którzy wybrali drogę legalnej i zgodnej z prawem polityki świadczenia usług w UK. Jesteśmy grupą przedsiębiorców – wspierających specjalistów w branży fryzjerskiej. Zapewniamy dostęp tylko do prestiżowych szkoleń, które prowadzone są przez wiarygodne komórki edukacyjne i rozpoznawalne marki, firmy oraz trenerów w Świecie fryzjerstwa. Pomagamy wszystkim specjalistom w komunikacji z brytyjskimi organizacjami w branży fryzjerskiej. Zachęcamy do kontaktu oraz do polubienia naszego profilu na Facebook:

https://www.facebook.com/StowarzyszenieFryzjerowPolskichUK/

 

Współpraca z FHO&PHA to najlepsza droga implementacji profesjonalnych usług i rozwiązań, projektów zarządzania w Twoim biznesie oraz podnoszenie standardów w zakresie usług, których odbiorcami są Wasi klienci. Certyfikujemy najlepszych specjalistów na podstawie wewnętrzego audytu firmy.

Grupa Facebook:https://www.facebook.com/groups/szkoleniafryzjerskie/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *