Szkolimy najlepszych fryzjerów w UK i nie tylko….

Założona w roku 2008 firma HAIR-LIFE PROFESSIONAL podpisała początkowo umowę z markąL’Oreal Professionnal UK. Jesteśmy Partnerem Handlowym oraz Partnerem Biznesowym autoryzowanym przez L’Oreal UK.  W roku 2011 podpisaliśmy umowę współpracy z organizacją: Futures Nottingham & Nottinghamshire na mocy której – legalnie i prawnie możemy prowadzić szkolenia związane z przygotowaniem do nauki w zawodzie: Fryzjer oraz Fryzjer Stylista. Posiadamy umowę współpracy w zakresie prowadzenia praktyk zawodowych z NCN Nottingham College. Jako jedyny “Polski” salon i akademia, posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikacje nadane na nasz autorski indywidualny program szkoleń.

W tym szkolenia Health & Safety, Business Managing oraz Salon Manager. Nie jesteśmy instytucją typu „Szkoła” ale jesteśmy prywatnym dostawcą usług szkoleniowych i współpracujemy ze szkołami w Nottingham. Tym samym wszystkie inne szkoły fryzjerskie mają możliwość współpracy z naszą firmą w zakresie odbycia praktyk zawodowych. We wszystkich projektach – wspiera nas czynnie marka  L’Oreal UK.

Posiadamy tytuł Trusted Company UK. 

W roku 2013 otrzymaliśmy certyfikacje od instytucji Hairdressing-Council, która potwierdza najwyższe standardy i profesjonalnie świadczone usługi w dziedzinie fryzjerstwa. Posiadamy odznakę: British Technical Hairdressing Council (jako jedyna Polska firma w branży fryzjerskiej w UK). Szkolenia prowadzi oficjalnie wyróżniony w magazynie przez British Hair Council Trener i Mistrz Pani Karolina Grzelewska, która od roku 1996 czynnie uczestniczy w szkoleniach w różnych oddziałach Akademii L’Oreal w Anglii, we Francji oraz bierze udział w pokazach i w  prezentacjach fryzjerskich. Licencjonowany SRSH, M.E.N., Naric UK Trener Karolina Grzelewska przez wiele lat była szkolona przez najlepszych francuskich stylistów w Akademii L’Oreal w Warszawie, obecnie w Leeds, w Londynie oraz w Manchester. Dodatkowo korzystaliśmy ze szkoleń w słynnych akademiach t.j.:  TrichoCareEducation, Vidal Sassoon London oraz w wielu innych akademiach autoryzowanych przez markę L’Oreal Professionnal prowadzonych przez Artist-Team oraz Master Class Team.

W Maju 2015 roku zostaliśmy członkiem Brytyjskiej organizacji British Barber’s Association oraz jesteśmy oficjalnie zarejestrowaną instytucją szkoleniową w branży fryzjerskiej zgłoszonej do UK Register of Learning Providers pod numerem:  10052775.  (Uwaga: To nie jest instytucja, która akredytuje szkolenia w UK)

Jesteśmy również oficjalnym członkiem wszystkich fryzjerskich organizacji w UK: BABTAC, FHA, NHF  

& BHF, BBA, Hair-Council, Beauty Group, Habia, UK Learning Provider.

Mistrz fryzjerstwa Karolina Grzelewska w roku  2015 otrzymała angielski certyfikat oraz wyróżnienie we fryzjerstwie nadany przez Hair-Council UK. Pani Karolina Grzelewska jest pierwszą Polką, która  trafiła na oficjalną listę i rejestr  mistrzowski w Wielkiej Brytanii. Jako marka Hair-Life Professional jesteśmy członkiem brytyjskiej Państwowej Federacji Fryzjerskiej ID: 4010564.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *