Poznaj pasjonatkę, oddaną swojej profesji w wyjątkowy sposób, inicjatorka akcji charytatywnych dla kobiet potrzebujących jak żadne inne, które zwyciężyły walkę z rakiem, a teraz odkrywają życie na nowo. Joanna Langer swoje cele stawia sobie na najwyższym poziomie o czym zdecydowała się opowiedzieć dla czytelników Polish Beauty Journal.

Nazywam się Joanna Langer, jestem Linergistką od 11 lat tworzę firmę Elysium Beauty J&J.

Moja droga w zawodzie kosmetyczki rozpoczęła się 22 lata temu w Polsce, moja mama Jolanta zaraziła mnie tą pasja i bardzo lubiłam makijaże okolicznościowe, uwielbiałam klientką nadawać wyraz twarzy poprzez brwi jak wiadomo 22 lata temu to była tylko henna i depilacja, ale zawsze jak rozmawiałam z klientkami mówiliśmy: szkoda że nie ma henny która zostaje na długi czas.

W 2006 wyjechałam do mojego brata, który mieszkał w Londynie i zaczynał przygodę z tatuażem, teraz jest znanym tatuażystą, więc pomyślałam, a może są jakieś szkolenia w stałym makijażu na twarzy i zaczęłam szukać. Oczywiście wybór kursów był, ale to było nie do osiągnięcia na tamtą chwilę, ceny były strasznie wysokie i po prostu nie mogłam sobie na to pozwolić. Wszystkie moje marzenia zaczęły się spełniać, kiedy poznałam mojego męża, za bardzo nie wiedział o czym mówię, ale zawsze mówił że marzenia trzeba spełniać w czym zawsze mnie wspiera.

Pierwszy kurs odbyłam w 2008 raku w Gdyni pod okiem Pauliny Bacławskiej (wyjątkowo cudowna osoba, przyjaźnimy się do dziś i nie raz wspominamy jakie wtedy były metody pigmentacji)

Moja pasja rozrastała się wraz z moim pigmentowaniem przez kilka lat do momentu aż, na rynku pojawiły się szkolenia z microblading, pudrowych brwi, kresek cieniowanych, oraz pigmentacji medycznych. Mój apetyt rósł i miałam wielką ochotę na poznanie wszystkiego i ukończenia tych kursów i tak zaczęłam realizowac swoje największe pasje i wdrażać życie zdobytą wiedzę.

Jestem niesamowicie dumna iż dzisiaj po tylu latach nadal wiem co jest moją pasją, a spełnianie marzeń innym sprawia mi coraz więcej satysfakcji. Dzielnie się moimi doświadczeniami przychodzi mi łatwo i każdego dnia staram się porywać swoje klientki w mój permanentny świat, oferując im to co potrafię najlepiej.

Jestem świadomą pasjonatką tego pięknego zawodu, z wyboru. Nie stoję w miejscu, jestem uparta, wymagająca w stosunku do siebie, zawsze zaangażowana na 100%.

Kocham to co robię i mam do tego wielkie serce. Kocham pracę z ludźmi, nauczanie innych, cenię zaufanie klientek, wolną rękę i niezależność

– bo mnie nic nieogranicza, poszerzam  horyzonty każdego dnia i otwieram drzwi do nowych możliwości, które mnie uskrzydlają.

Miałam szansę zdobywać wiedzę i kunszt zawodowy u trenerów z całego świata między innymi: Tünde Mèhn, Sviatoslav Otchenash,Catalina Popescu, Paulina Bacławska, Marika, Nataliya Yeremenko, Żaneta Stanisławska, Kamila Kaca oraz Trang Ngyyen, są to wyjątkowi liderzy talentu w mojej branży.

Uczestniczę każdego roku w wielu światowych konferencjach doyczących naszej branży: BIOTEK, PMU GOLD, TIPMCC, ALL ABOUT BROWS.

Jestem dumna z 1 miejsca w mistrzostwach Polski w Warszawie 2018 roku. Brałam udział jako Jurry w zawodach w 2018 roku Londynie. W 2017 zdobyłam wyróżnienie PRO ARTIST. Moja pasja dała mi samą przyjemność w zdobywaniu Brytyjskich Kwalifikacji VTCT Level 2, VTCT Level 3,VTCT Level 4 MICROPIGMENTATION, VTCT Level 4 LASER, które pozwalają mi rozwijać swoją pasję w zawodzie w Wielkiej Brytanii. 

W 2019 ukończyłam z sukcesem Brytyjskie Kwalifikacje VTCT jako nauczyciel tzw. Tutor z VTCT Level 3 ASSESSING VOCATIONAL ACHIEVEMENT oraz VTCT Level 3 AWARD IN EDUCATION AND TRAINING. 

Jest to najwyższy poziom kwalifikacji możliwy w tej branży w Wielkiej Brytanii, aby móc przekazywać wiedzę innym. Z wyjątkową radością dzielę się informacją tylko z czytelnikami ‘Polish Beauty Journal’ iż od  Stycznia 2020 rozpoczynam drogę trenera w placówce VTCT z siedzibą w Londynie, będę miała przyjemność nauczać i dzielić się wiedzą z studentami kierunku Mikropigmentation Vtct Level 4 MICROPIGMENTATION czyli makijaż permanentny w Wielkiej Brytanii.

Druga akcja z której jestem niesamowicie dumna to ‘SERCEM MALOWANE’ zainicjowana przez Panią Magdę Bogulak – makijaż permanentny ust po rozszczepie. Jako patronatka tej akcji oferuje jeden zabieg w miesiącu u mnie w gabinecie w Warford.

Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę pomagać, dając radość innym kobietom, szczęście osobą które już bardzo dużo przeżyły. Wyznaję zasadę: Trzeba pomagać bo nigdy nie wiemy co nas w życiu spotka, a dobro podarowane zawsze do nas wraca.

 

Joanna Langer

Pasja to pomaganie! Mam zaszczyt prowadzić regularne akcje charytatywne „Pigmentacja za uśmiech” działania dla kobiet które są po raka i taką usługę wykonuje u siebie w gabinecie w Watford bez pobierania prowizji za zabieg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *