Witaj,

Polish Beauty Journal jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na wiedzę dla środowiska profesjonalistów, którzy aktywnie działają na terenie Wielkiej Brytanii. Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii, Fryzjerstwa i Nail Art w Wielkiej Brytanii, propaguje taką wiedzę już od roku 2015.

Organizacja została założona przez Polkę, która pasjonuje się branżą beauty oraz wellness, samodzielnie działała w branży beauty przez lata i teraz dzieli się pasją i wiedzą oraz zaprasza innych profesjonalistów do tego samego.

Organizacja prowadzi profesjonalnego bloga, z informacjami, linkami ważnymi przy rozpoczynaniu swojej drogi w biznesie beauty.

Od 2019 zapraszamy was do lektury oraz współtworzenia platformy on-line,  magazynu on-line pt. ‘Polish Beauty Journal’ dla merytorycznego wsparcia polskich profesjonalistów na terenie Wielkiej Brytanii oraz jeszcze lepszego współnego rozwoju naszej branży.

Nasza misja:  propagować informacje merytoryczne, treści związane z etyką zawodową, informacje prawne związane z wykonywaniem zawodu na terenie Wielkiej Brytanii. Intensywnie promować liderów branży beauty oraz ludzi sukcesu z terenów Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Jesteśmy otwarci na ludzi, któzy chcą iść do przodu, są kreatywni w naszej branży, lubią pisać lub też mają coś ciekawego do powiedzenia,  zapraszamy Cie do współtworzenia ‘Polish Beauty Journal’ na każdym poziomie. 

Redakcja