Witaj,

Polish Beauty Journal jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na wiedzę dla środowiska profesjonalistów, którzy aktywnie działają na terenie Wielkiej Brytanii. Pismo jest redagowane i wydawane przez prganizację Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii, które działa już od roku 2015.

Organizacja została założona przez Polkę, która pasjonuje się branżą beauty oraz wellness, samodzielnie działała w branży beauty i wellness przez lata, teraz dzieli się pasją i wiedzą oraz zaprasza innych profesjonalistów do tego samego.

Organizacja prowadzi profesjonalnego bloga, z informacjami, linkami ważnymi przy rozpoczynaniu swojej drogi w biznesie beauty.

Od 2019 zapraszamy was do współtworzenia platformy on-line magazynu pod tą samą nazwą ‘Polish Beauty Journal’ Skupiamy się na merytorycznym wsparciu Polskich profesjonalistów na terenie Wielkiej Brytanii oraz jeszcze lepszego wspólnego rozwoju naszej branży.

Nasza misja:  propagować informacje merytoryczne, treści związane z etyką zawodową, informacje prawne związane z prawnym wykonywaniem zawodu na terenie Wielkiej Brytanii. Intensywnie promować liderów branży beauty oraz ludzi sukcesu z terenów Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Jesteśmy otwarci na ludzi, któzy chcą iść do przodu, są kreatywni w naszej branży, lubią pisać lub też mają coś ciekawego do powiedzenia,  zapraszamy Cie do współtworzenia ‘Polish Beauty Journal’ na każdym poziomie. 

Redakcja