‘Polish Beauty Journal’ to platforma informacyja wraz z własną publikacją on-line, dedykowanym dla profesjonalistów branży beauty aktywnie działających na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Wszystkie działania są prowadzone z zamysłem szerzenia wiedzy merytorycznej oraz promocji liderów branży na terenie UK. Polish Beauty Journal w pełni redagowany i prowadzony przez organizację Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii, która została założona w 2015 roku.

Do współpracy zapraszamy firmy związane tematycznie z branżą, szkoleniowców z terenu Wielkiej Brytanii i z poza do promowania treści merytorycznych i graficznych o profilu profesjonalnym. 

TREŚCI SPONSOROWANE o profilu merytorycznym, lub informatycznym, które są publikowane na platformie PBJ na czas określony oraz w magazynie on-line na czas nieokreślony.

REKLAMY treści promocyjne o różnorodnej treści w ilości ograniczonej według dyspozycji miejscem dla treści reklamowych, zarówno na platformie jak i w magazynie on-line. 

Gorąco zapraszamy do współtworzenia edycji drukowanej Polish Beauty Journal Summit 2020.

Zapraszamy do kontaktu: hello@polishbeautyjournal.com