Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii, Fryzjerstwa & Nail Art w Wielkiej Brytanii, zaprasza do projektu, który ma na celu szerzyć świadomość środowiska branżowego oraz popularyzować wysoką jakość szkoleń na terenie Wielkiej Brytanii.

Ilość oferowanych szkoleń w języku Polskim na terenie Wielkiej Brytanii tylko w roku 2019 wzrosła o ponad 50%, ale nie oznacza to podniesienia jakości tych szkoleń wręcz przeciwnie.

Polskie profesjonalistki nieustannie podnoszą swoje kompetencje i zdecydowanie reprezentują wysoką przekazywaną jakość merytoryczną ponad Brytyjskie profesjonalistki.

Obserwujemy sytuację rynku szkoleń już od kilku lat, sytuacja rozwja się bardzo dynamicznie i łatwość publikacji ofert przychdzi szybko.  Stowarzyszenie przeprowadziło tzw. research, gdzie zapoznawało się dokładnie z ofertami publikowanymi na grupach branżowych. Niestety często zdarza się iż, dana osoba która ogłasza się jako Szkoleniowiec, nie posiada ponad roku doświadczenia w dyscyplinie w której dana osoba chce szkolić innych. Pondto informacje, które są przedstawiane dla potencjalnego klienta, czyli profesjonalisty który szuka podniesienia swoich kwalifikacji tutaj na miejsu w UK, pozostawiają dużo do życzenia od strony profesjonalnego i rzetelnego prezentowania takiej oferty.

Bardzo wiele szkoleń nie posiada tzw. level entry na szkolenia bardziej zaawansowane, które są zarezerwowane dla osób z kwalifikacjami NVQ4 i powyżej. Niestety ukończenie szkoleń przez osoby bez odpowiednich kwalifikacji, jest nie do przyjęcia.

Jako organizacja wspierająca Polskich Profesjonalistów opracowaliśmy program, który ma za jasne zadanie: Zwiększyć Bezpieczeństwo osób zdobywajacych wiedzę podczas szkoleń wykonywanych przez Polskich Profesjonalistów w Wielkiej Brytanii. Chcemy aktywnie szerzyć świadomość środowiska branżowego oraz popularyzować wysoką jakość dostarczanych szkoleń. Chcemy docenić cięzką pracę placówek, które spełniają doskonale ten warunki warunki i program ‘Zaufany Szkoleniowiec’ może wyróżnić doświadczonych szkoleniowców działających na terenie Wielkiej Brytanii.

Program został zaprojektowany by, eliminować niski poziom przekazywanej wiedzy oraz nieuczciwej działalności, która działa niekorzystnie na renomę Polaków w naszej branży w Wielkiej Brytanii.

Głeboko wieżymy, iż taki sposób wyróznienia Szkoleniowców sprawdzi się i będzie cennym źródłem dla przyszłych generacji profesjonalistów w Wielkiej Bryatnii.

Program ‘Zaufany Szkoleniowiec’ jest otwarty dla wszystkich placówek zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii, serdecznie zapraszamy do rozpoczynania procesu weryfikacji twojej placówki.

Program ‘Zaufany Szkoleniowiec’

Kontakt: stowarzyszenie.uk@hotmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *